Logo

Download Matolale - One shoot (Official Video 4K) Gratis Direct pe Telefon sau Tableta de pe Youtube In Format MP3

Vezi sau descarca „Matolale - One shoot (Official Video 4K)“

Download Matolale - One shoot (Official Video 4K), scaciati , indir , buscar , stelyos, pemuzica, alegemuzica, muzica noua, Matolale - One shoot (Official Video 4K) cucurigu, waptrick, zippy, fisierul meu, trilu lilu, files, manele, live, single audio, melodie originala, download, mp3, album, video, versuri, lyrcis, song, free , versuri , lyrics , vitan club , net , mp3 alese , ten28 , radio fly , fun music , youtube , negativ, asculta , online , download , descarca , gratis , mp3tube , mp3alese , live , girlshare , fileshare , filehost , hit zippyshare , hotfiles , radio edit , track.


Get song here: https://acromaxmedia.lnk.to/OneShoot

Spotify: https://open.spotify.com/album/2JgPbK...
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/10019...
iTunes: https://music.apple.com/us/album/1468...

Director: Fatlum Nerguti
Cinematography: Endi Hoxha
Prod. Checkmate
Mix/Master by: Sivi
Music & Lyrics by: Matolale
Produced by OTR Records

Sa per shok i can take one shot
Dhe per shok gjuj dy her duble shot
Pa ju prek hic jenii ra ntok
Jam stervit shum heret nket sport
I'm a fuckin designer
I can fuck your feelings and your mama
Po skom ardh un ktu me bo drama
Vec Du me bo dollar si obama
Ulalala, ajo bythet i ka si braziliana
Isha bo rreper edhe tisha lind n'uganda
Se o plako jemi banda me gjiganda
I m do it for my mama and my brother
Kom me cek per shok e per my father
Live that life like sem ha palla
Kom me lon gjurm me shum se osamaa , binlanden
Nket loj erdha i paftum po pa i heq kpuvet un u futa mren ,
Ata sdun ta pranojn po e ndjejn qe un jam fenomen ,
Me u fiksu ju shplaj si nlavazh jasht sigurisht dhe mren ,
Fuck ti e din ket sen ,kshuqe po futem ntem ...

Refx1
Ajo mu em pa ,donte per mu ca ,she call me papa
Bichi jot nhava ,hic tok nuk ka ra ,tani po don prap mu pa
Skom koh mo per ta , ajo mu vet mtha ,ja ka nis per me qa
Spo fol me emra vlla , se ajo vet ta tha ,qe si Mato ska

Bang bang wow
Shife kush erdhi dhe degjo ca kerko
Shut up o k*r nisja mu prezanto
Un jam bisha shkurt jom mato
Kurr sjam perzi sjam bo si ato
Kom majt venin tim e di qe smdo
Po nvend tat me shum mdo ajo

Jam msu per me mbijetu me 50 lek nrrug jo me 50 cent po probleme tu i zhduk
Skemi pas shum po skemi ul hund do mu marr me mu okej po zgjidh se ncilen pun

Sdu shum po rendsi ka qe mdun
Ca tipa i fiksksokam un
Ca tjer sikur na dukan shum
E ne me demek gjoja i besum

Refx1
Ajo mu em pa donte per mu ca so shi call me papa
Bichi jot nhava hic tok nuk ka pa tani don prap mu pa
Skom koh mo per ta ajo mu vet mtha ja ka nis per me qa
Sfol me emra vlla se ajo vet ta tha qe si mato ska

Ejjj nuk jam tu knu se u bo trend
Po kisha super stil qe nuk e dija as vet
Ti vjen me gucci un tvi me fend
Sado ke bo pare ski rendiment
Im so sorry but i am so late
Nuk kam mo koh se e kam me tshpejt

Ej Waa shit
Mato tu lujt me tak tik
Erdha Lojen me gra bit
Supersajan si ma gjik
Pare do boj ktu vej pik
Moden tu njek im so chic
Rrepin e kthej nrepublik
Yess yess nrepublik

Refx1
Ajo mu em pa donte per mu ca so shi call me papa
Bichi jot nhava hic tok nuk ka pa tani don prap mu pa
Skom koh mo per ta ajo mu vet mtha ja ka nis per me qa
Sfol me emra vlla se ajo vet ta tha qe si mato ska
Videoclipuri Sugerate
 FINEM - BENZI (ft. SOLO) (prod. ARLENN) 2:59
FINEM - BENZI (ft. SOLO) ...
FINEM
 Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela 3:19
Kida ft. Ermal Fejzullahu...
KIDA
 Varrosi - Problemi ( produced by Tellingbeatzz ) 4:04
Varrosi - Problemi ( prod...
Varrosi OTR
Gezuar 2019 | HITET SHQIP 2019 | Muzik Popullore 20193:03
Gezuar 2019 | HITET SHQIP 2019...
drinib
 STEALTH - KODAK (Official Video HD) (Hellbanianz) 2:51
STEALTH - KODAK (Official...
HELLBANIANZ
 FERO - RIDE OR DIE 3:37
FERO - RIDE OR DIE
ZzapnChriss Onrecords
 Buta - Pse Ke Ardh Ktu 3:48
Buta - Pse Ke Ardh Ktu
BUTA
 Butrint Imeri - Hajt Hajt 3:08
Butrint Imeri - Hajt Hajt
AVD Digital
 Melinda - Pika Pika 3:47
Melinda - Pika Pika
Melinda Ademi
 KASTRO - NANA 2:58
KASTRO - NANA
Kastro
 DARDAN x MOZZIK ~ A MILLY 3:41
DARDAN x MOZZIK ~ A MILLY
Hypnotize Entertainment
 Dave - Location (ft. Burna Boy) 4:13
Dave - Location (ft. Burn...
Santan Dave
 G-Up - Lehtshëm (Im So Groovy Freestyle) 3:19
G-Up - Lehtshëm (Im So Gr...
G-Up Official
 Mato - Freestyle (Produced by YoungKid) 2:15
Mato - Freestyle (Produce...
thisisnoizy
 Don Phenom ft Ronela Hajati - Dilema (Prod. CekicBeatz) 3:16
Don Phenom ft Ronela Haja...
Don Phenom
 Vinz - My Shqipez (HELLBANIANZ) (Official Video HD) 4:01
Vinz - My Shqipez (HELLBA...
ArkivaShqip
 LUMI B x LEDRI VULA - KISS KISS 2:34
LUMI B x LEDRI VULA - KIS...
Lumi B